Wyszukiwarka akumulatorów - znajdź swój akumulator
Wyróżniony

24 styczeń 2018
Wyszukiwarki akumulatorów samochodowych, motocyklowych

Wyszukiwarka akumulatorów - znajdź swój akumulator: Przychodzi ten dzień, w którym nasz akumulator odmawia posłuszeństwa i trzeba zaopatrzyć się w nowy. Najprostszym sposobem jest się udać do serwisu lub sklepu z akumulatorami, gdzie nam dobiorą akumulator zgodnie ze specyfikacją naszego samochodu. A co jeśli chcemy zakupić akumulator na własną rękę?

Możliwości jest kilka, najprościej jest sprawdzić jaki akumulator mieliśmy zamontowany, sprawdzamy wymiary, parametry, polaryzację i możemy zakupić akumulator. W tym rozwiązaniu jest jeden problem, mogliśmy wcześniej mieć źle dobrany akumulator, który był na przykład za słaby, i wtedy kolejny kupimy też źle dobrany, gdyż zasugerowaliśmy się parametrami poprzedniego. Dlatego warto taką informację potwierdzić w któreś z dostępnych wyszukiwarek akumulatorów dostępnych na stronach największych producentów (Linki na końcu). Pozwoli nam to porównać parametry i sprawdzić czy nasz wybór jest odpowiedni. Wyszukiwarki akumulatorów zazwyczaj podadzą kilka modeli od najsłabszej wersji akumulatora do najmocniejszej.

Te same zasady dotyczą akumulatorów do innych aplikacji, takich jak motocykle, skutery, kosiarki, traktorki ogrodowe i inne. Warto przed zakupem potwierdzić parametry akumulatora.

 

Dobierz akumulator do swojego pojazdu w naszym katalogu > Jaki akumulator do <

Popularne wyszukiwarki akumulatorów samochodowych

 

Wyszukiwarka akumulatorów motocyklowych, do skuterów, quadów

 

Wyszukiwarka akumulatorów do kosiarek

Zostaw swój komentarz

Najnowsze porady eksperta

Promowane artykuły

Najlepiej oceniane

 • Katalog - CTEK 2016
  • piątek, 22, wrzesień 2017

  Szukasz profesjonalnej ładowarki do akumulatorów różnego typu? Sprawdź ofertę firmy CTEK, znanej i cenionej na całym świecie.

  Tags: Katalog CTEK
 • Akumulatory Exide HVR®
  • piątek, 09, styczeń 2015

  Najciekawszą nowością w akumulatorach do pojazdów użytkowych jest technologia HVR® (High Vibration Resistant), dostępna jedynie w Exide Technologies. Technologia HVR® gwarantuje niespotykany poziom niezawodności, dzięki absorbcji wibracji, które są główną przyczyną uszkodzeń wewnątrz akumulatora.

  Czytaj więcej
 • Akumulatory Exide do zastosowań morskich i rekreacyjnych
  • piątek, 09, styczeń 2015

  Czy wiesz, że w Europie jest ponad 5 milionów pojazdów rekreacyjnych i 6 milionów łodzi? Łącznie jest ich więcej niż wszystkich pojazdów użytkowych na europejskich drogach.

  Czytaj więcej
 • Exide Strong PRO & Carbon Boost
  • środa, 01, listopad 2017

  Nowy akumulator Exide Strong PRO cechuje wykorzystanie najnowszej generacji technologii HVR® (wysoka odporność na wstrząsy) oraz technologii Carbon BoostTM, inteligentnego rozwiązania Exide pozwalającego na obniżenie rozwarstwienia elektrolitu oraz umożliwiającego szybsze doładowanie. W związku z wprowadzeniem zbiorników AdBlue® (Euro 5/6), producenci pojazdów przenieśli lokalizację akumulatora na tylną oś, gdzie występują duże wibracje, mogące uszkodzic akumulator.

  Czytaj więcej

Video YouTube

akumulatory

Akustrefa.pl - Portal poświęcony tematyce akumulatorowej i motoryzacyjnej. Na naszym portalu przedstawiamy artykuły, newsy i porady dotyczące akumulatorów samochodowych, motocyklowych, głębokiego rozładowania, akumulatorów do łodzi i kampera, prostowników, przetwornic napięcia oraz ładowarek automatycznych. Przedstawiamy również ofertę największych producentów akumulatorów na rynku takich jak: Varta, Bosch, Moll, Centra, Exide, Yuasa, Optima, Duracell, Banner, Jenox, Tuborg, oraz ładowarek: CTEK, Keepower, DECA.

Zapisz