Wydrukuj tę stronę

Uruchom PRO – akumulator nowoczesny, wytrzymały, bezobsługowy
Wyróżniony

25 listopad 2020
Autor 
Uruchom PROfessional

Wszyscy posiadacze pojazdów dobrze wiedzą, że wybór odpowiedniego akumulatora to poważne wyzwanie. Na rynku znajduje się wiele dobrych akumulatorów, ale wśród nich można wskazać i te, które wyróżniają się spośród pozostałych. Należy do nich z pewnością akumulator Uruchom PRO, który został wykonany według najnowszych standardów technologicznych. Bateria tego typu jest bardzo żywotna, wyposażona w zoptymalizowane zasilanie i w zasadzie bezobsługowa. Akumulator Uruchom PRO to produkt klasy Premium. Gwarantuje pewny rozruch nawet w najtrudniejszych warunkach, przede wszystkim pogodowych (mróz, upał).

wykres proUruchom PRO  - produkt w technologii PowerGrid

Uruchom PRO ładuje się dwa razy szybciej niż zwykłe akumulatory. Dzięki zastosowaniu w nim kratki PowerGrid akumulator sprosta największemu zapotrzebowaniu energetycznemu. Jazda miejska czy w ekstremalnych warunkach terenu, pogodowych czy innych nie stanowi żadnego problemu.

PRO posiada długi okres gwarancji, aż 36 miesiące.  Jest on żywotny i bardzo wydajny, a przy tym praktycznie nie wymaga żadnej obsługi. Uruchom PRO zużywa niewielkie ilości wody. Został on zaprojektowany i wykonany z myślą o posiadaczach nowoczesnych pojazdów, które często potrzebują więcej energii, niż samochody starszej generacji.

Każdy posiadacz Uruchom PRO wraz z akumulatorem kupuje niezawodność działania i komfort jazdy. Bez względu, czy na zewnątrz jest niska czy wysoka temperatura, akumulator Uruchom PRO działa niezawodnie i gwarantuje pewny rozruch pojazdu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych akumulator Uruchom PRO cechuje się wydajnością i odpornością na wilgoć, która jest najczęstszą przyczyną nieprawidłowego działania baterii.

Uruchom PRO 500x500

 

 

Uruchom PRO to akumulator, który:

  • posiada niezawodny rozruch
  • jakość porównywalna z OEM
  • jest odporny na przeciążenia cykliczne
  • jest wyposażony jest w mocną obudowę, przez co jest bezpieczny, odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz na wilgoć,
  • jest wykonany według najnowszej technologii,
  • jest żywotny i bezobsługowy,
  • gwarantuje niezawodny rozruch i komfort jazdy.

Dystrybutor akumulatorów Uruchom PRO

Firma ma 15-letnią tradycję w zakresie dystrybucji najwyższej klasy akumulatorów. Zajmuje się sprzedażą nie tylko baterii samochodowych, ale także prostowników, które powinny stanowić konieczne wyposażenie każdego samochodu. Dystrybutor Uruchom PRO i innych akumulatorów sprowadza je od najlepszych producentów zagranicznych. Wszyscy klienci, którzy zdecydują się wybrać i zakupić akumulator, mogą liczyć na atrakcyjne ceny. Ponadto pracownicy firmy stale są do dyspozycji klientów, chętnie odpowiadają na pytania i udzielają niezbędnych informacji, ułatwiających wybór i zakup optymalnej jakości akumulatora.

Kup online akumulator

Wybór akumulatora ma poważne konsekwencje dla pracy silnika. Przed wyborem odpowiedniego modelu, warto skonsultować swoją decyzję z profesjonalistami z firmy Uruchom. Pracownicy firmy są do dyspozycji klienta, stale otwarci na współpracę w sprawach związanych z wyborem akumulatorów i prostowników.

Nawet po zakupie akumulatora mogą się Państwo w każdej chwili z nami skontaktować, poprosić o poradę i opinię. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Porównanie akumulatorów marki Uruchom

porownanie akumulatorów uruchom