Akumulatory Chorzów

Kontakt
Godziny otwarcia: ---
Asortyment: Akumulatory samochodowe , Akumulatory motocyklowe Akumulatory głębokiego rozładowania , Akumulatory do Łodzi Kampera , Akumulatory żelowe - AGM Akumulatory 4x4 - Offroad , Akumulatory Optima , Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających , Akumulatory do podnośników koszowych, platformowych , Akumulatory do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , Akumulatory do kosiarek-traktorków ogrodowych , Akumulatory ciężarowe , Akumulator rolniczy, Akumulatory do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery
Dodatkowe usługi: Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Ładowanie akumulatorów
Facebook: ---
Sprawdź opinie na Google Maps: ---
Kup online: ---
www: ---
Dodane 2019-02-07 19:20:39

Opis

Akumulatory Chorzów

Od lat dokładamy starań, by najlepsze akumulatory trafiały do jak najszerszego grona odbiorców. A gdzie kupić akumulator Chorzów? W tym mieście także mamy już swój stacjonarny punkt, w którym znaleźć można akumulatory Chorzów najlepszych producentów: Varta, Exide, Optima, Landport, Duracell, Trojan, Reco, Tuborg i innych. Sprowadzamy akumulatory wyłącznie z fabryk specjalistów w swojej dziedzinie. Nasze akumulatory Chorzów mają czytelną historię od momentu produkcji do momentu instalacji w samochodzie klienta. Wiemy jak istotne jest prawidłowe przechowywanie baterii, jaką jest każdy akumulator. Robimy wszystko, by dostarczyć do naszych klientów w pełni sprawny produkt, który posłuży mu wiele lat.

 

Gdzie kupić akumulator Chorzów?

Posiadamy w sprzedaży akumulatory Chorzów, które będą odpowiednie do każdego typu pojazdu. Mamy tradycyjne akumulatory kwasowe oraz hit późniejszej technologii: akumulatory żelowe i AGM, wykorzystujące szklaną matę do oddzielenia elektrolitu. Nasz akumulatory Chorzów znajdują zastosowanie w samochodach osobowych, ciężarowych i autobusach, motocyklach, skuterach, łodziach i kamperach. Poza pojazdami wyposażamy w akumulatory podnośniki koszowe, maszyny sprzątające, wózki golfowe i magazynowe. Jeżeli posiadasz zasilane elektrycznie zabawki - również jesteśmy w stanie dobrać do nich odpowiednią baterię.

A zatem gdzie kupić akumulator Chorzów i cieszyć się jego długą żywotnością? Kiedy poznasz nasz sklep, okaże się, że nie ma powodu szukać niczego innego. Mamy wszystko, co wiąże się z pracą akumulatora.

 

 

 

Akumulatory Chorzów

Lokalizacja

Chorzów, Śląskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 57
Wyświetlony: 719
Wygasa: 2025-02-08 01:00:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzy wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Przemysław Juszczak

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: 574 114 005

NIP PL6652807743