prostowniki

Akumulatory Kołobrzeg

Godziny otwarcia ---
Asortyment Akumulatory samochodowe , motocyklowe głębokiego rozładowania , do Łodzi Kampera , żelowe - AGM 4x4 - Offroad , Optima , do maszyn czyszczących-sprzątających , do podnośników koszowych, platformowych , do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , do kosiarek-traktorków ogrodowych , ciężarowe , Akumulator rolniczy, do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery , Zasilacze komputerowe UPS
Dodatkowe usługi Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Regeneracja akumulatorów, Ładowanie akumulatorów
Facebook ---
Sprawdź opinie na Google Maps g.page/Akustrefa
Kup online ---
www ---
Dodane 2020-02-04 17:05:37

Opis

Prawidłowo dobrany i właściwie eksploatowany akumulator do samochodu ma swoją ograniczoną żywotność. Przy dobrej eksploatacji może posłużyć 4-5 lat. Przy nieodpowiednim obchodzeniu się z nim niestety może nie wytrzymać nawet roku. Nie każdy akumulator będzie dobry do każdego samochodu. Dlatego przy zakupie należy wziąć pod uwagę przede wszystkim pojemność, rozmieszczenie biegunów czy wartość prądu rozruchowego. Ze względu na montaż akumulatora w odpowiednim miejscu należy dodatkowo uwzględnić jego wymiary oraz lokalizację stopki.

Akumulatory Kołobrzeg - zachodniopomorskie

Zakup w sklepie Akumulatory Kołobrzeg to gwarancja dobrego wyboru i darmowego montażu zakupionej baterii.  Zanim zamontujemy nowy akumulator warto przyjrzeć się klemom oraz przewodom. Zabrudzenie i śniedź  w znacznym stopniu upośledzają prawidłowy przepływ prądu. Po wyczyszczeniu przewodów i klem, warto przesmarować je środkiem, który poprawia przewodnictwo elektryczne, a jednocześnie chroni przed korozją i osadami. U nas gwarantujemy usługę bezpłatnego zamontowania zakupionego akumulatora.

Kupuj akumulatory dobrej jakości.

Akumulatory Kołobrzeg współpracuje z najlepszymi producentami akumulatorów. Znajdziesz u nas każdy typ akumulatora, tylko sprawdzonych marek, którym można zaufać. Na naszych półkach obecne są akumulatory Kołobrzeg: Centra, Moll, Trojan, Varta, Exide, Kukla, Bosch i inne. Naszą specjalizacją jest sprzedaż akumulatorów i urządzeń związanymi z jego pracą: prostowników, inteligentnych ładowarek, urządzeń rozruchowych, testerów do akumulatorów. Mamy związek ze wszystkim tym, co dotyczy dostarczenia prądu do Twojego samochodu, łodzi, kampera, kosiarki, wózka. Doradzamy klientom w jaki sposób dbać o akumulator i bronić się przed zimowymi problemami z rozruchem silnika. Jeżeli wydaje Ci się, że Twój akumulator jest słabszy niż powinien, zawodzi Cię - przyjedź do nas a za darmo i bez zobowiązań sprawdzimy stan Twojego akumulatora i instalacji elektrycznej w Twoim samochodzie. 

Lokalizacja

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
Współrzędne geograficzne: (54.17935359898053, 15.581111447133358)
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 113
Wyświetlony: 5401
Wygasa: 2025-11-11 20:12:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: +48 690 940 134

NIP PL6652807743