Reklama

 

Akumulatory Lębork

Kontakt Lębork
Godziny otwarcia: ---
Asortyment: Akumulatory samochodowe , motocyklowe głębokiego rozładowania , do Łodzi Kampera , żelowe - AGM 4x4 - Offroad , Optima , do maszyn czyszczących-sprzątających , do podnośników koszowych, platformowych , do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , do kosiarek-traktorków ogrodowych , ciężarowe , Akumulator rolniczy, do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery , Zasilacze komputerowe UPS ,
Dodatkowe usługi: Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Regeneracja akumulatorów, Regeneracja i naprawa akumulatorów, Naprawa zasilaczy UPS, Ładowanie akumulatorów
Facebook: ---
Sprawdź opinie na Google Maps: goo.gl/maps/xCMNQnDnzHpHQEsq6
Kup online: sklep.akustrefa.pl
www: ---
Dodane 2020-02-04 21:07:43

Opis

Akumulatory Lębork Exide, Varta, Trojan, Duracell, Victron Energy.

Akumulatory Lębork to stacjonarny sklep nastawiony na zaspokojenie potrzeb klientów w związku z dostarczeniem do ich pojazdów i maszyn prądu. Bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu i wiedzy, którą chętnie dzielimy się z naszymi klientami. Zatrudniamy fachowców, którym zależy przede wszystkim na budowaniu zaufania i partnerskiej relacji z ludźmi, którzy postanowili nam zaufać.

Zajmujemy się sprzedażą wszystkich typów i pojemności akumulatorów do samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli, łodzi, kamperów, maszyn budowlanych i czyszczących, platform, kosiarek, alarmów.  Współpracujemy z wiodącymi markami, między innymi Exide, Varta, Trojan, Duracell, Victron Energy. Aby nasza oferta jako – Akumulatory Lębork była pełna, mamy w sprzedaży także prostowniki, inteligentne ładowarki, przewody rozruchowe, boostery, testery do akumulatorów i kosmetyki samochodowe.  

Gdzie kupić akumulator Lębork

Aby można było liczyć za bezpłatne zamontowanie go w samochodzie? Akumulatory Lębork to firma handlowo – usługowa, dla której liczy się satysfakcja klienta i wyeliminowanie problemów z instalacją i akumulatorem w samochodzie. Jeżeli Twój zainstalowany akumulator zawodzi – przyjedź do nas, a za darmo zdiagnozujemy problem. Być może nieprawidłowości występują w instalacji samochodu, a nie w samej baterii.

Nowoczesne akumulatory mają dłuższą żywotność od akumulatorów poprzedniej generacji. Łatwiej je przeładować, dlatego tak istotne jest używanie automatycznych ładowarek, zapobiegających zwarciom i wyłączających się przy dostatecznym naładowaniu akumulatora. Aby zabezpieczyć się w dalekiej podróży, radzimy zaopatrzyć się w dobry prostownik bądź też urządzenie rozruchowe, typu booster, dzięki któremu zyskamy możliwość podłączenia urządzeń wymagających prądu i wykorzystamy jako źródło energii do smartfonów i tabletów.

Akumulatory samochodowe Lębork stara się dostarczyć swoim klientom zarówno energię w akumulatorach, jak i tą pozytywną, życiową energię, dzięki której wszystko staje się łatwiejsze!

Lokalizacja

Lębork, Pomorskie
lębork

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 114
Wyświetlony: 1974
Wygasa: 2025-02-11 21:05:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: 574 114 005

NIP PL6652807743