prostowniki

Akumulatory Rumia

Kontakt
Godziny otwarcia ---
Asortyment Akumulatory samochodowe , Akumulator rolniczy, Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery , Zasilacze komputerowe UPS
Dodatkowe usługi Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Regeneracja akumulatorów
Facebook ---
Sprawdź opinie na Google Maps ---
Kup online ---
Dodane 2018-09-18 19:31:38

Opis

Akumulatory Rumia

to firma zajmująca się od szeregu lat dystrybucją najwyższej klasy akumulatorów na polski rynek. Sprowadzamy i dostarczamy naszym klientom niezawodny sprzęt od takich producentów jak: : Exide, Tuborg, Trojan,  Duracell, Varta, Noco Genius, Volt Polska, Centra, Yuasa, Optima Batteries, Victron Energy, Reco, Bosch, Banner Batterien, Toyama, Deca, Ferve, Kukla, Keepower,  Stef-pol i to ciągle nie wszystkie wymienione marki.

Aby dotrzeć do jak największej liczby klientów, prowadzimy sprzedaż w sklepie internetowym sklep.prostowniki-akumulatory.pl/. Od kiedy w 2009 roku otworzyliśmy pierwszy sklep stacjonarny w Poznaniu, zdołaliśmy rozszerzyć naszą sprzedaż stacjonarną do 19 sklepów w całej Polsce.

Gdzie kupić akumulator Rumia?

Sklep – akumulatory Rumia zlokalizowany jest przy ulicy Kombatantów 11 i jest otwarty 6 dni w tygodniu. Prowadzimy sprzedaż akumulatorów oraz urządzeń związanych z ich pracą: prostowników, ładowarek automatycznych, urządzeń rozruchowych.

Jesteśmy firmą handlowo-usługową nie ograniczającą się jedynie do sprzedaży. Naszym klientom oferujemy darmowy montaż zakupionego akumulatora. Także każdy, kto zauważa w swoim samochodzie problemy z instalacją i akumulatorem, może u nas nieodpłatnie zbadać stan swojej instalacji i zdiagnozować problem z akumulatorem.

Niemal dwudziestoletnia historia naszej działalności pozwoliła nam poznać dokładnie branżę akumulatorów. Zatrudniamy specjalistów i sprzedajemy sprawdzony przez nas, niezawodny sprzęt. Na stronach firmy i - Akumulatory Rumia dzielimy się poradami dotyczącymi naszej branży i ukazujemy nowinki w świecie motoryzacji. Dzielimy się z klientami naszą wiedzą, ale też ciągle staramy się dokształcać i podążać za nowymi trendami, dlatego jesteśmy obecni na wielu targach motoryzacyjnych.

Zapraszamy do naszego sklepu - Akumulatory Rumia, do innych sklepów na terenie całej Polski oraz na nasze strony internetowe i na funpage funkcjonujący na facebooku.

 

 

Lokalizacja

Rumia, Pomorskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 30
Wyświetlony: 6098
Wygasa: 2025-02-08 15:23:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: +48 690 940 134

NIP PL6652807743