Reklama

 

Akumulatory Słupca

Kontakt Słupca
Godziny otwarcia: ---
Asortyment: Akumulatory samochodowe , motocyklowe głębokiego rozładowania , do Łodzi Kampera , żelowe - AGM 4x4 - Offroad , Optima , do maszyn czyszczących-sprzątających , do podnośników koszowych, platformowych , do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , do kosiarek-traktorków ogrodowych , ciężarowe , Akumulator rolniczy, do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery , Zasilacze komputerowe UPS ,
Dodatkowe usługi: Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Regeneracja akumulatorów, Regeneracja i naprawa akumulatorów, Naprawa zasilaczy UPS, Ładowanie akumulatorów
Facebook: ---
Sprawdź opinie na Google Maps: ---
Kup online: ---
Dodane 2020-03-04 09:40:00

Opis

Każdemu właścicielowi samochodu lub też innego pojazdu zależy na tym, aby dostarczyć do swojej maszyny wydajny i funkcjonalny akumulator. Oczywiście jest to możliwe po wcześniejszym przeanalizowaniu kompleksowej oferty akumulatorów oraz technologii, w której zostały wykonane, np. AGM, EFB czy też GEL. Akumulatory Słupca można nabywać do różnych pojazdów, dostarczając im odpowiednią dawkę prądu, która przydaje się zarówno porą letnią, jak i zimową. W sklepie stacjonarnym zatrudniani są prawdziwi fachowcy, dzięki którym można sobie pozwolić na wybranie odpowiedniego akumulatora do swojego auta dostawczego, kosiarki, łodzi elektrycznej, motocykla czy też quada. 

Akumulatory Słupca - wielkopolskie

Sklep z akumulatorami Słupca zapewnia ekspresowy dostęp do nowoczesnych i niezawodnych akumulatorów, ale też do przeróżnych akcesoriów, w tym:

  • przewodów,
  • kabli,
  • zacisków,
  • prostowników.

Każdy kierowca musi samodzielnie zdecydować o tym, które elementy są mu potrzebne w użytkowanych pojazdach. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie kompletu dostępnych dodatków, tak aby zawsze znalazły się pod ręką, na wypadek jakiejś nieprzewidzianej sytuacji na drodze. W Słupcy można sobie pozwolić na zakup akumulatorów cechujących się wysokimi prądami rozruchowymi, które zapewnią doskonałe możliwości rozruchowe nawet przy bardzo niskich temperaturach. 

Słupca akumulatory

Pracownicy sklepu z akumulatorami na terenie Słupcy zajmą się bezpłatnym montażem zakupionego modelu, jeśli kierowcy nie będą potrafili zająć się tym samodzielnie. Dodatkowo można poprosić o dokładne sprawdzenie instalacji elektrycznej, a wszystkie te istotne usługi zostaną wykonane od ręki, tym samym eliminując różne niebezpieczeństwa wynikające z poruszania się autem. Kupno akumulatorów w Słupcy oznacza dla klientów pełną satysfakcję, ponieważ są one bezawaryjne i na pewno nie będą w stanie nikogo rozczarować. Wiele zależy jednak od tego, do jakiej maszyny będzie się je kupowało oraz na jakim konkretnie modelu zależy potencjalnym nabywcom. W dowolnym momencie można jednak skorzystać z bardzo fachowego doradztwa, pochodzącego od specjalnie wyszkolonych pracowników sklepu. 

Lokalizacja

Słupca, Wielkopolskie
Słupca

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 115
Wyświetlony: 1351
Wygasa: 2025-02-11 21:05:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: 574 114 005

NIP PL6652807743