Reklama

Akumulatory Warszawa | Uruchom.com

Kontakt ul. Komitetu Obrony Robotników 39
02-148 Warszawa
tel.: +48 503 478 455
tel.: 22 824 06 06
Godziny otwarcia
Pn.- Pt. 8-18
Sobota 10-15
Email: warszawa@uruchom.com
Asortyment Akumulatory samochodowe , motocyklowe głębokiego rozładowania , do Łodzi Kampera , żelowe - AGM 4x4 - Offroad , Optima , do maszyn czyszczących-sprzątających , do podnośników koszowych, platformowych , do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , do kosiarek-traktorków ogrodowych , ciężarowe , Akumulator rolniczy, do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery , Zasilacze komputerowe UPS
Dodatkowe usługi Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji
Sprawdź opinie na Google Maps https://goo.gl/maps/uU3eoRxnSc5NrFpo7
Kup online ---
www ---
Dodane 2018-03-22 23:29:25

Opis

Nasza firma to profesjonalne wsparcie dla wszystkich poszukujących tanich akumulatorów w Warszawie. Nasza szeroka oferta skierowana jest do wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych niezależnie od ich rodzaju. W sklepie znajdziecie zarówno akumulatory Warszawa samochodowe jak i akumulatory motocyklowe. Nasze odziały obejmujące dzielnice Włochy i Bemowo zaopatrują również mieszkańców okolicznych dzielnic w dobre akumulatory i prostowniki w Warszawie.

Sklep z akumulatorami Warszawa Uruchom.com

Oferując tanie akumulatory w Warszawie kierujemy się przede wszystkim jak najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Nie ma u nas miejsca na tanie podróbki z dużą marżą. Nasze ceny osiągnęliśmy dzięki bardzo niskim marżom na produkty markowe i sprawdzone jakościowo. Ponadto zarówno akumulatory motocyklowe w Warszawie, jak i modele samochodowe przechowujemy wyłącznie w warunkach zgodnych z wytycznymi producentów. Gwarantują one zachowanie pełnej pojemności i mocy rozruchowej od razu po zamontowaniu do samochodu. Współpracując z Uruchom.com zyskujecie pewny i sprawdzony towar, bez względu na wielkość, typ i rodzaj akumulatora lub prostownika zakupionego u nas. Produkty oferowane w marketach bardzo często mają nieznane pochodzenie i historię przechowywania.

Akumulatory w Warszawie - Szeroki wybór akumulatorów

Opowiadając o naszej ofercie akumulatorów w Warszawie nie można nie wspomnieć o szerokim asortymencie. Stale wprowadzamy do naszych sklepów kolejne pozycje na półkach. Oprócz tego sprzedajemy nowoczesne i bezpieczne prostowniki i innych miejscach w kraju, gdzie znajdują się nasze sklepy. Przeglądając nasz katalog produktów natrafić można zarówno na akumulatory motocyklowe, jak i specjalistyczne żelowe baterie o podwyższonych parametrach przeznaczone do pojazdów 4x4 wyposażonych w dodatkowe oświetlenie i wyciągarki elektryczne. Dopasujemy w Warszawie akumulatory samochodowe zarówno do niewielkich miejskich pojazdów z silnikiem benzynowym, jak i ogromnych diesli pracujących w dużych dostawczakach. Oprócz jakości to właśnie ogromny wybór jest tym, co daje nam przewagę nad konkurencją. Dla flot pojazdów użytkowych udostępniamy też przeznaczone dla największych ciężarówek akumulatory w Warszawie. Rolnicy także mogą liczyć na nasze wsparcie, podobnie jak budowlańcy.

Współpraca z warsztatami

Również w tej materii nasza oferta jest idealnym rozwiązaniem dla lokalnych przedsiębiorców. Dostarczamy profesjonalne warsztatowe prostowniki w Warszawie wraz z gwarancją producenta. Ponadto zaopatrujemy takie punkty w samochodowe i akumulatory motocyklowe w Warszawie i nie tylko. Doradzamy również w wyborze i proponujemy najlepsze zamienniki dla fabrycznych baterii. Jak widać tanie akumulatory Warszawa nie muszą oznaczać problemów z układem ładowania i zasilenia w prąd w aucie. Oferta obejmuje także przewody rozruchowe i niewielkie prostowniki z Warszawy zapewniające doładowanie i utrzymanie napięcia w akumulatorze nawet w autach czekających długie dni w kolejce lub na dostawy części.

Wiele możliwości dotarcia

Nie tylko Bemowo i Włochy mają szansę na tanie akumulatory samochodowe w Warszawie. Dotrzeć do nas można również przez Internet dzięki platformie Uruchom.com i w oddziałach zlokalizowanych w innych miastach. Także tam oferujemy tanie akumulatory z Warszawy. Nasi doradcy czekają na wszelkie pytania i zawsze znajdą odpowiednie rozwiązanie Państwa problemów. Dobieramy akumulatory motocyklowe, odpowiednie modele wysokiego rozładowania przeznaczone do łodzi i nie tylko. Ponadto dzięki prostownikom w Warszawie możemy utrzymać odpowiedni poziom naładowania, a także sprawdzić kondycję obecnego akumulatora. Pomoże to uniknąć sporych opłat za wezwanie pomocy drogowej lub taksówkarza wraz z przewodami rozruchowymi. Jak widać akumulatory w Warszawie są obecnie bezpieczne, wystarczy że przyjdziecie do jednego z naszych oddziałów lub złożycie zamówienie online. Uruchom.com to firma mająca za cel zadowolić klienta i dostarczyć mu jak najlepszy towar w możliwie niskiej cenie. To szczególnie ważne zwłaszcza zimą.

 

 

Akumulatory Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie
ul. Komitetu Obrony Robotników 39

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 19
Wyświetlony: 6648
Wygasa: 2025-02-08 15:23:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: +48 690 940 134

NIP PL6652807743