W jakich sytuacjach wezwać pomoc drogową?

11 czerwiec 2019
W jakich sytuacjach wezwać pomoc drogową? W jakich sytuacjach wezwać pomoc drogową?

Usługi pomocy drogowej kojarzymy przede wszystkim z kolizjami lub nagłymi awariami auta, zdarzającymi się poza miastem. Tymczasem jednak oferta takich firm obejmuje znacznie więcej usług niż holowanie. W Warszawie możemy bowiem skorzystać z kompleksowej pomocy w razie jakichkolwiek problemów z autem. Oto lista 5 usług, które można zlecić pomocy drogowej.

 1. Auto holowanie w Warszawie – laweta
 2. Auto pomoc Warszawa – rozruch samochodu
 3. Tania pomoc drogowa Warszawa – wyciąganie z rowu
 4. Pomoc drogowa – dowóz paliwa na miejsce
 5. Auto pomoc – drobne naprawy na drodze

Auto holowanie w Warszawie – laweta

Wypadek lub poważna, trudna do usunięcia na miejscu kolizja to najczęstsze powody wezwania pomocy drogowej. Auto holowania w Warszawie w przypadku dobrych firm to usługa dostępna przez całą dobę. Ma to duże znaczenie, jeśli do zdarzenia doszło późnym wieczorem, nocą lub nad ranem.

Auto pomoc Warszawa – rozruch samochodu

Wyobraźmy sobie taką sytuację. Jest mroźny poranek, a my zaraz spóźnimy się do pracy. Na domiar złego wskutek niskiej temperatury akumulator się rozładował, a w okolicy nie ma żadnego sąsiada, który mógłby użyczyć nam nieco mocy ze swojego samochodu. W takich wypadkach warto zadzwonić po auto pomoc. W Warszawie jej pracownicy dojadą w ciągu maksymalnie kilkunastu minut i pomogą w uruchomieniu silnika.

Tania pomoc drogowa Warszawa – wyciąganie z rowu

Polskie drogi, poza ekspresówkami i autostradami, nadal nie są w najlepszym stanie. Podczas intensywnych opadów deszczu, podczas mrozów lub coraz częstszych burz piaskowych nietrudno o utratę przyczepności i trafienie do rowu. W takich sytuacji najlepszym rozwiązaniem okaże się tania pomoc drogowa – w Warszawie i okolicach szybko wyciągnie auto z przydrożnego rowu.

Pomoc drogowa – dowóz paliwa na miejsce

Nawet najbardziej przezornym kierowcom zdarza się zapomnieć o zatankowaniu auta. O ile paliwo skończy się z mieście, zawsze można zepchnąć je na pobocze i poprosić kogoś o dowiezienie małej ilości benzyny lub ropy. Sytuacja komplikuje się jednak, jeśli dochodzi do tego z dala od miasta lub w nocy, kiedy żaden ze znajomych nie jest tego zrobić. Wówczas ratunkiem okaże się pomoc drogowa w Warszawie.

Auto pomoc – drobne naprawy na drodze

Nie wszystkie awarie wiążą się z koniecznością odholowania auta do warsztatu, gdzie usterki zostaną usunięte za pomocą specjalistycznych narzędzi. Często wystarczą tylko przenośne narzędzia, by naprawić auto w tym samym miejscu, w którym się zepsuło. Wzywając autopomoc często możemy zatem dotrzeć do celu swoim samochodem, unikając w ten sposób opłat za drogie serwisowanie pojazdu.

Zostaw swój komentarz

Najpopularniejsze produkty

 • Akumulatory Bosch AGM do Start-Stop
  • wtorek, 03 październik 2017

  Akumulatory Bosch AGM do Start-Stop - W technologii AGM pomiędzy ołowianymi płytami znajdują się maty z włókna szklanego nasycone elektrolitem. Prasowanie płyt minimalizuje utratę masy czynnej przy bardzo niskiej oporności wewnętrznej. Dzięki szybszym reakcjom zachodzącym pomiędzy elektrolitem i masą aktywną, w sytuacjach zwiększonego zapotrzebowania na energię elektryczną zapewniony jest transfer…

  Czytaj więcej
 • Akumulatory Varta Freshpack
  • środa, 20 wrzesień 2017

  Akumulatory VARTA Powersports Freshpack odznaczają się dużą mocą, wysoką trwałością oraz prostym montażem. Wśród 41 modeli, każdy pasjonat sportów motorowych znajdzie dla siebie odpowiedni akumulator!

  Czytaj więcej
 • Akumulatory Banner POWER BULL
  • wtorek, 26 wrzesień 2017

  Akumulator Banner POWER BULL - Jakość oryginalnego wyposażenia wśród akumulatorów rozruchowych! Akumulator Power Bull to najwyższej klasy akumulator rozruchowy marki Banner dla nowoczesnych samochodów. Dzięki konstrukcji spełniającej wymogi standardów oryginalnego wyposażenia marki BMW oraz VW, akumulator Power Bull jest najczęściej kupowanym akumulatorem.

  Czytaj więcej
 • Exide Technologies działa w 80 krajach
  • środa, 20 wrzesień 2017

  Exide Technologies działa w 80 krajach i dysponuje ponad 120-letnim doświadczeniem. Jest jednym z największych producentów i podmiotów zajmujących się recyklingiem akumulatorów kwasowo-ołowiowych. Firma tworzy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie magazynowania energii dla rynku motoryzacyjnego i przemysłu.

  Tags: Exide Ogólne
  Czytaj więcej

Najnowsze porady eksperta

 • Uszkodzenie auta na dziurawej drodze — jak uzyskać odszkodowanie
  • poniedziałek, 07 październik 2019

  Według prawa ten, kto wyrządził szkodę, powinien ją naprawić. Wydaje się to oczywiste, ale gdy uszkodzimy auto wjeżdżając w dziurę, o tym zapominamy. A szkoda jest tutaj wyrządzona przez zarządcę drogi, który jest zobowiązany o utrzymanie jej w dobrym stanie. Jak starać się zatem o odszkodowanie?

  Czytaj więcej
 • Wsparcie finansowe dla klientów indywidualnych i firm
  • czwartek, 03 październik 2019

  Jeśli myślisz o zakupie nowego auta, na pewno zdajesz sobie sprawę, że to spory wydatek. Warto go dokładnie przemyśleć. Nie chodzi tutaj jedynie o wybór modelu, ale także o znalezienie wsparcia finansowego w przypadku, gdy nie stać nas na kupno od ręki. Z drugiej strony możemy prowadzić działalność gospodarczą i do jej prawidłowego funkcjonowania niezbędny jest nam samochód służbowy. Szczęśliwie na rynku znajduje się wiele rozwiązań, które można dopasować do naszych indywidualnych potrzeb i możliwości.

  Czytaj więcej
 • Pielęgnacja samochodu
  • czwartek, 03 październik 2019

  Dbanie o samochód można porównać do troski o buty. Dopóki są nowe, czyścimy je, pastujemy i wstawiamy prawidła. Kiedy przestajemy dbać, buty szybko stają się brzydkie i niewygodne.

  Czytaj więcej
 • Ile się ładuje samochód elektryczny?
  • czwartek, 03 październik 2019

  Stacje paliw na terenie Polski działają w oparciu o markowe sieci. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby po przystąpieniu do współpracy z daną siecią stacji paliw nie postarać się, aby prowadzona przez nas stacja wyróżniała się czymś szczególnym, czego na innych stacjach paliw nie można znaleźć.

  Czytaj więcej

News

 • Najpopularniejsze modele Mercedesa – przegląd modeli
  • wtorek, 02 lipiec 2019

  Wzbudza pożądanie wielu miłośników luksusu, olśniewa swoją wyjątkową sylwetką, wywołuje podziw sportowym charakterem i zawsze jest w czołówce najbardziej wydajnych samochodów osobowych. Mercedes – reprezentant niemieckiej motoryzacyjnej jakości, który zachwyca nieustannie od lat 80. XIX wieku. Od tamtego czasu firma wyprodukowała miliony samochodów, każdego roku proponuje coraz lepsze modele, wyposażając je zarówno w nowoczesną technologię, jak też wysokiej jakości materiały. A które modele Mercedesa są dzisiaj tymi najpopularniejszymi? 

  Czytaj więcej
 • Alternatywne źródła zasilania samochodów
  • piątek, 14 czerwiec 2019

  Motoryzacja ciągle się rozwija i wykorzystuje nowe technologie w celu poprawienia cech produkowanych samochodów. Najbardziej w oczy rzucają się liczne elektroniczne elementy wyposażenia, które podwyższają nasz komfort użytkowania samochodu, polecenia głosowe, aplikacje łączące naszego smartfona z samochodem, kamery i czujniki, rezygnacja z tradycyjnych kluczyków itd. Drugim elementem na który zwraca się uwagę to rozwój silników, przede wszystkim w dziedzinie czystości i ilości generowanych spalin, ale także osiągów i sprawności pracy. Z tym ostatnim aspektem związane są alternatywne źródła zasilania.

  Czytaj więcej
 • Auto do dobrej zabawy - najnowsze propozycje
  • piątek, 14 czerwiec 2019

  Auto do dobrej zabawy to z oczywistych względów sprawa dość indywidualna. Każdy ma bowiem inne zapatrywania na temat frajdy z jazdy i tego, czy jazda samochodem jest dobrym przykładem hobby - dla niektórych to wciąż bowiem zwyczajny środek transportu.

  Czytaj więcej
 • Rewolucja w motoryzacji nadejdzie od strony VR
  • piątek, 14 czerwiec 2019

  Choć technologia VR, mimo istnienia na rynku już dobrych parę lat, wciąż nie jest szeroko rozpowszechniona wśród komputerowych graczy i na jej wykorzystanie decydują się tylko nieliczni, może się okazać, że zgodnie z przewidywaniami stanie się ona niezastąpiona w dziedzinie motoryzacji. Unity Technologies to duńska firma odpowiedzialna za stworzenie silnika graficznego Unity, święcącego triumfy w branży gier komputerowych. Efekty osiągnięte przy jego użyciu sprawiają naprawdę imponujące wrażenie, dając złudzenie całkowitego realizmu, a zastosowanie gogli VR pozwala nam poczuć się, jakbyśmy rzeczywiście znajdowali się w wykreowanym świecie. Technologia VR już teraz znajduje zastosowanie w co najmniej kilku dziedzinach motoryzacji.

  Czytaj więcej