Błyskawiczna sprzedaż auta w skupie samochodów!

13 wrzesień 2019
skup samochodów

Gdy sprzedajemy samochód zazwyczaj mamy ku temu jakiś powód. Chcemy auta mocniejszego, bardziej ekonomicznego lub po prostu czujemy, że czas na zmianę. Szybka sprzedaż samochodu na własną rękę często okazuje się mozolnym wyzwaniem, jednak na ratunek przychodzi skup samochodów Warszawa!

Co warto wiedzieć o skupie aut?

Na polskich drogach z każdym rokiem przybywa aut. Wchodząc na popularne portale ogłoszeniowe zauważyć można, że handel autami kwitnie. Wpisując wszystkim znane modele aut tak jak „Volkswagen Golf 4” do wybory mamy dziesiątki aut z naszego regionu a setki patrząc w skali całego kraju.

Chcąc sprzedać samochód musimy się liczyć, że nasz pojazd „zatonie” w gąszczu innych ofert a odzew potencjalnych kupujących może być niewielki. Klient jest wybredny i w dzisiejszych czasach ma z czego wybierać. Jeśli nasze auto nie jest zadbane pod kątem blacharsko lakierniczym lub technicznym zachęcić klienta możemy jedynie niską ceną.

W praktyce jest tak, że nam zależy aby sprzedać auto za rozsądne pieniądze a klient chce je kupić jak najtaniej. W tym momencie dochodzi do konfliktu interesów i ciężko znaleźć nić porozumienia. Jakie więc mamy możliwości, żeby szybko sprzedać auto i otrzymać adekwatne pieniądze?

 

auto skup

 

Skorzystaj z oferty firm zajmujących się skupem aut za gotówkę!

Wystarczy jedne telefon aby sprzedać swoje auto i otrzymać gotówkę jeszcze tego samego dnia. Powyższe zdanie brzmi jak żart lub słaba reklama, która posiada drugie dno. W przypadku skupu aut takie stwierdzenie okazuje się być prawdą. Wykonując telefon do auto skupu naprawę można sprzedać auto w jedne dzień. Sprawdzając oferty ze stolicy, czyli firmy świadczące usługę skup aut za gotówkę Warszawa są dziesiątki firm, gotowych zjawić się po auto jeszcze tego samego dnia.

Podczas rozmowy telefonicznej wystarczy opisać stan techniczny pojazdu. Powiedzieć o wszystkich usterkach, wadach auta oraz o tym co było robione i wymieniane w samochodzie. Dobrą praktyką jest przesłanie kilku zdjęć samochodu przez wiadomość MMS lub na skrzynkę email. Pracownik skupu samochodów widzący zdjęcia auta zaproponuje ci dokładną kwotę i nie ulegnie ona zmianie podczas oględzin samochodu.

 

skup samochodów

 

Sprzedając auto sprawdź opinie o skupie aut

Na przykładzie Warszawy do dyspozycji mamy dziesiątki skupów samochodów. Nie każdy handlarz samochodów jest uczciwy. W tej branży łatwo paść ofiarą i trafić na osobę, która będzie chciała kupić nasze auto po zaniżonej wartości. Dlatego wpisując w wyszukiwarkę skup aut Warszawa opinie możemy zweryfikować lokalne skupy po ilości i treści opinii jakie pozostawili mieszkańcy stolicy.

Sprzedając samochód warto również się odpowiednio przygotować. Sprawdzić rynkową wartość podobnego modelu i przed przystąpieniem do negocjacji założyć sobie dolną granicę za jaką możemy sprzedać nasz pojazd.

 

 

Zostaw swój komentarz

Najpopularniejsze produkty

 • Akumulatory Moll AGM
  • sobota, 30 wrzesień 2017

  Niemiecka firma Moll posiada wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu akumulatorów, doskonali dostawcy,rozwój i konstruowanie maszyn do produkcji akumulatorów włączając wyposażenie służące do kontroli jakości,zarządzanie jakością według norm DIN EN ISO 9001 i dodatku VDA 6.1 sprawiają, że akumulatory moll cieszą się doskonałą jakością i zaufaniem czołowych producentów samochodów. Potwierdzają ją rozmaite…

  Czytaj więcej
 • Akumulatory ciężarowe Tuborg SHD
  • środa, 20 wrzesień 2017

  Akumulator Tuborg SHD to akumulator, który będzie pewnym kompanem podczas najtrudniejszych podróży. Zapewnia pewny rozruch i zasilanie dodatkowych urządzeń takich jak lodówka, laptop etc., które są niezbędne podczas długich podróży. Idealnie nadaje się do pojazdów użytkowych typu HCV, autokarów, wozów strażackich. Ten zaawansowany, niewymagający żadnej obsługi produkt odznacza się wysoką…

  Czytaj więcej
 • Optima Red Top - akumulator rozruchowy o najwyższej wydajności
  • poniedziałek, 13 listopad 2017

  Akumulatory Optima Red Top już sam wygląd jest ekscytujący. Akumulatory OPTIMA stworzone do samochodów tuningowych, ciężarówek, SUV i 4x4, wytrzymują wysokie temperatury powstające pod maską pojazdów wyposażonych w silniki o wysokiej mocy. Zamknięte ogniwa skutecznie chronią przed rozlaniem, nawet w razie instalacji na boku. Nie ma ryzyka potencjalnego uszkodzenia przez…

  Czytaj więcej
 • Ładowarka Stef-pol EST-502 6V 0,5A
  • poniedziałek, 02 październik 2017

  Ładowarka Stef-pol EST-502 6V 0,5A - przeznaczone są do samoczynnego ładowania akumulatorów bezobsługowych, żelowych i ołowiowo – kwasowych o napięciu 6V i pojemności 2 ÷ 8Ah. Ładowanie akumulatorów tymi ładowarkami gwarantuje pełne naładowanie akumulatora jak i przedłużenie jego żywotności. Ładowarka Stef-pol EST-502 od innych ładowarek wyróżnia to, że po osiągnięciu…

  Czytaj więcej

Najnowsze porady eksperta

 • Uszkodzenie auta na dziurawej drodze — jak uzyskać odszkodowanie
  • poniedziałek, 07 październik 2019

  Według prawa ten, kto wyrządził szkodę, powinien ją naprawić. Wydaje się to oczywiste, ale gdy uszkodzimy auto wjeżdżając w dziurę, o tym zapominamy. A szkoda jest tutaj wyrządzona przez zarządcę drogi, który jest zobowiązany o utrzymanie jej w dobrym stanie. Jak starać się zatem o odszkodowanie?

  Czytaj więcej
 • Wsparcie finansowe dla klientów indywidualnych i firm
  • czwartek, 03 październik 2019

  Jeśli myślisz o zakupie nowego auta, na pewno zdajesz sobie sprawę, że to spory wydatek. Warto go dokładnie przemyśleć. Nie chodzi tutaj jedynie o wybór modelu, ale także o znalezienie wsparcia finansowego w przypadku, gdy nie stać nas na kupno od ręki. Z drugiej strony możemy prowadzić działalność gospodarczą i do jej prawidłowego funkcjonowania niezbędny jest nam samochód służbowy. Szczęśliwie na rynku znajduje się wiele rozwiązań, które można dopasować do naszych indywidualnych potrzeb i możliwości.

  Czytaj więcej
 • Pielęgnacja samochodu
  • czwartek, 03 październik 2019

  Dbanie o samochód można porównać do troski o buty. Dopóki są nowe, czyścimy je, pastujemy i wstawiamy prawidła. Kiedy przestajemy dbać, buty szybko stają się brzydkie i niewygodne.

  Czytaj więcej
 • Ile się ładuje samochód elektryczny?
  • czwartek, 03 październik 2019

  Stacje paliw na terenie Polski działają w oparciu o markowe sieci. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby po przystąpieniu do współpracy z daną siecią stacji paliw nie postarać się, aby prowadzona przez nas stacja wyróżniała się czymś szczególnym, czego na innych stacjach paliw nie można znaleźć.

  Czytaj więcej

News

 • Najpopularniejsze modele Mercedesa – przegląd modeli
  • wtorek, 02 lipiec 2019

  Wzbudza pożądanie wielu miłośników luksusu, olśniewa swoją wyjątkową sylwetką, wywołuje podziw sportowym charakterem i zawsze jest w czołówce najbardziej wydajnych samochodów osobowych. Mercedes – reprezentant niemieckiej motoryzacyjnej jakości, który zachwyca nieustannie od lat 80. XIX wieku. Od tamtego czasu firma wyprodukowała miliony samochodów, każdego roku proponuje coraz lepsze modele, wyposażając je zarówno w nowoczesną technologię, jak też wysokiej jakości materiały. A które modele Mercedesa są dzisiaj tymi najpopularniejszymi? 

  Czytaj więcej
 • Alternatywne źródła zasilania samochodów
  • piątek, 14 czerwiec 2019

  Motoryzacja ciągle się rozwija i wykorzystuje nowe technologie w celu poprawienia cech produkowanych samochodów. Najbardziej w oczy rzucają się liczne elektroniczne elementy wyposażenia, które podwyższają nasz komfort użytkowania samochodu, polecenia głosowe, aplikacje łączące naszego smartfona z samochodem, kamery i czujniki, rezygnacja z tradycyjnych kluczyków itd. Drugim elementem na który zwraca się uwagę to rozwój silników, przede wszystkim w dziedzinie czystości i ilości generowanych spalin, ale także osiągów i sprawności pracy. Z tym ostatnim aspektem związane są alternatywne źródła zasilania.

  Czytaj więcej
 • Auto do dobrej zabawy - najnowsze propozycje
  • piątek, 14 czerwiec 2019

  Auto do dobrej zabawy to z oczywistych względów sprawa dość indywidualna. Każdy ma bowiem inne zapatrywania na temat frajdy z jazdy i tego, czy jazda samochodem jest dobrym przykładem hobby - dla niektórych to wciąż bowiem zwyczajny środek transportu.

  Czytaj więcej
 • Rewolucja w motoryzacji nadejdzie od strony VR
  • piątek, 14 czerwiec 2019

  Choć technologia VR, mimo istnienia na rynku już dobrych parę lat, wciąż nie jest szeroko rozpowszechniona wśród komputerowych graczy i na jej wykorzystanie decydują się tylko nieliczni, może się okazać, że zgodnie z przewidywaniami stanie się ona niezastąpiona w dziedzinie motoryzacji. Unity Technologies to duńska firma odpowiedzialna za stworzenie silnika graficznego Unity, święcącego triumfy w branży gier komputerowych. Efekty osiągnięte przy jego użyciu sprawiają naprawdę imponujące wrażenie, dając złudzenie całkowitego realizmu, a zastosowanie gogli VR pozwala nam poczuć się, jakbyśmy rzeczywiście znajdowali się w wykreowanym świecie. Technologia VR już teraz znajduje zastosowanie w co najmniej kilku dziedzinach motoryzacji.

  Czytaj więcej