Wydrukuj tę stronę

Motocyklowa nawigacja GPS wraz z rejestratorem jazdy - 2 w 1 wraz ze wsparciem od Google na motor

12 listopad 2021
Autor 
Motocyklowa nawigacja GPS

Nawigacja motocyklowa to urządzenie zaprojektowane w taki sposób, by odpowiadało trudnym warunkom na drodze. Ma wiele przydatnych funkcji ułatwiających podróż w nieznane.

 

Dlaczego warto kupić dedykowaną motocyklistom nawigację?

Dedykowana nawigacja motocyklowa ułatwia planowanie trasy i pozwala na nawigowanie w czasie jazdy bez konieczności zdejmowania rękawic. To urządzenia odporne na wodę, wstrząsy oraz pyły unoszące się z drogi. Nawet w pełnym słońcu wyświetlacz i procesor nie przegrzewają się. Pod względem odporności znacznie przewyższają nawigacje samochodowe i smartfony, które łatwo uszkodzić, a dodatkowo szybko się rozładowują.

Przykładem dobrego sprzętu jest TomTom RIDER 550 o metalowych, wzmacnianych krawędziach. Nawigacje motocyklowe wyróżniają się dużymi wyświetlaczami o wysokim kontraście, co znacznie ułatwia odczytywanie informacji. Ich obsługa jest uproszczona – tak, by można było nawigować nawet w rękawicach motocyklowych. Dedykowany motocyklom uchwyt znajdujący się w zestawie z nawigacją zapewnia bezpieczny i prosty montaż.

 

 

Nawigacja motocyklowa

Nawigacja Garmin Zumo XT

Nawigacja Garmin Zumo XT to nowoczesny model przypominający funkcjonalnością smartfona. Wyposażono go w łączność Wi-Fi i Bluetooth. Ma fabrycznie wgrane mapy topograficzne i drogowe, które można aktualizować za pomocą Wi-Fi. Na mapę w każdej chwili da się nałożyć zdjęcia satelitarne BirdsEye. Możliwe jest połączenie z komunikatorem satelitarnym i przesyłanie wiadomości tekstowych, rozmowy w trybie głośnomówiącym, udostępnianie lokalizacji, a nawet nadanie sygnału SOS. Nawigacja Garmin Zumo XT wzbogacona została także w praktyczne, dodatkowe funkcje.

Nawigacja garmin

 

Nawigacja do motoru garmin

Dodatkowe funkcje nawigacji

Niezwykle przydatną funkcją jest Garmin Explore, pomagająca w planowaniu drogi z punktami orientacyjnymi. Garmin Adventurous Routing wyszukuje najciekawsze trasy w interesującej nas okolicy. Aplikacja Garmin Drive pozwala na dzielenie się zapisem kursu, a rejestrator śladu zapamiętuje najlepsze jazdy. Trip Advisor umożliwia znalezienie wysoko ocenianych atrakcji na trasie, hoteli i restauracji. Motocyklista uzyska alerty o zagrożeniach, natężeniu ruchu oraz fotoradarach.

 

hero motorcycle gps navigation v2020

Motocyklowa nawigacja GPS wraz z rejestratorem jazdy ze wsparciem od Google nie tylko zapewnia komfort jazdy, ale także zwiększa bezpieczeństwo i pozwala uniknąć wielu zagrożeń.